Стало відомо, хто з поліцейських найшвидше бігає

1539 0

Сьогодні 21 команда поліцейських територіальних підрозділів поліції області, управління «КОРДу», роти поліції особливого призначення та управління поліції охорони змагалися у Рівному в особисто-командному заліку із легкоатлетичного кросу.

За результати забігу на 1000 метрів перше місце серед жінок посіла Ірина Свириденко із Дубровицького відділу поліції, друге дісталося Ользі Головіновій із Дубенського ВП, а третє – Олесі Сварицевич із Сарненського ВП. У чоловіків найкращий результат на цій дистанції показав Дмитро Луцик (Березнівське ВП), «срібло» здобув Роман Наумюк (РПОП), а «бронзу» – Дмитро Романович (Рівненський ВП).

У змаганнях серед поліцейських на 3000 метрів трійка лідерів розподілилася наступним чином: перше місце — Юрій Боришкевич (РПОП), Ігор Герчук (Острозький ВП), Сергій Гусаров (КОРД).

А от першість ГУНП в Рівненській області за результатами суми зайнятих особистих місць членами команди в індивідуальних заліках дісталася команді Дубровицького відділення поліції, на другій сходинці – Острозький відділ, а на третій – Дубенський ВП. Грамоти і медалі переможцям урочисто вручатимуть перед особовим складом керівники підрозділів за місцем несення служби, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської обла