Суд за позовом костопільчанина до пожежної частини за згоріле майно ніяк не розпочнеться

1271 0

Ми у соцмережах:

Суд за позовом костопільчанина до пожежної частини за згоріле майно ніяк не розпочнеться

Усе ще не розпочався в Костопільському райсуді розгляд по суті справи за позовом костопільчанина Віктора Кремінського до батька та сина Снітчуків, його сусідів, та до Головного управління ДСНС у Рівненській області.

Нагадаємо, у жовтні минулого року унаслідок пожежі згоріли 2 будинки та гараж Кремінського, а також гараж з автомобілем у його сусідів Снітчуків. Погорілець просить суд визнати, що пожежа розпочалася не від нього, а від сусіда, хоча у висновках експертизи вказано, що загорілося, імовірно, саме у нього. Він також вимагає, аби Снітчуки та Головне управління ДСНС в області виплатити йому матеріальні та моральні збитки у сумі близько мільйона гривень.

4 липня мало відбутися підготовче судове засідання, однак його знову перенесли. Позивач просить суд залучити як співвідповідачів Костопільську пожежну частину та пожежно-рятувальний загін. До своєї заяви Кремінський докладає відеодокази та інші матеріали. Підготовче засідання перенесли на 5 серпня, до того часу співвідповідачі мають ознайомитися з позовною заявою та цими матеріалами.

Читайте більше: Спершу загорілись гаражі, а потім - будинки ,  Погорільці потребують допомогиПогорільцю дали гроші, тепер шукатимуть їх для гідрантів

 
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також