Погорільцю дали гроші, тепер шукатимуть їх для гідрантів

1146 0

Ми у соцмережах:

Погорільцю дали гроші, тепер шукатимуть їх для гідрантів

Надала 40 тисяч гривень матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків, заподіяних пожежею, костопільчанину Віктору Кремінському Костопільська міська рада на позачерговій сесії 15 листопада. У його господарстві на пожежі наприкінці жовтня згоріли два будинки та гараж.

Міська рада виділила навіть більшу суму, ніж обіцяла – попередньо йшлося про допомогу сім’ї Віктора Кримінського у розмірі 25 тисяч гривень. Районна рада обіцяла виділити ще близько 45 тисяч гривень на відбудову.

І навіть незважаючи на таку масштабну пожежу та її наслідки, про влаштування пожежних гідрантів у маловодних районах райцентру не йшлося на сесії і цього разу – лише про допомогу у подоланні наслідків. Насправді цієї суми й близько не вистачить на те, щоб відбудувати хоча б один з двох згорілих будинків.

Наступного тижня в Костополі засідатиме районна комісія з техногенної та екологічної безпеки, на якій мають нарешті розглянути питання облаштування гідрантів, аби мешканці кількох масивів приватного сектора райцентру не були заложниками вогню. 

Читайте також Спершу загорілись гаражі, а потім - будинки та  Погорільці потребують допомоги


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також