![Сумна звістка прийшла на Гощанщину із фронту](/img/650/sumna-zvistka-priyshla-na-hoshchanshchinu-iz-front_20221114_4342.png)
На фронті загинув військовослужбовець Павло Бондарець.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Гощанської селищної ради.
- Знову сумна звістка прийшла у нашу громаду. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким Героя в цю нелегку хвилину скорботи. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами.
Про зустріч і прощання з Героєм повідомлять додатково.