Свинячий грип — засіб для заробляння грошей?

2584 0

Ми у соцмережах:

Свинячий грип — засіб для заробляння грошей?

— У 1976 році уже був свинячий грип — прокоментував новину про бажання Президента України профінансувати на 50 млн. грн. боротьбу зі свинячим грипом президент ГО «Ліга захисту громадянських прав» В’ячеслав Костилів. — Це було в США. Була швидко створена вакцина, провакцинували 50 мільйонів американців, а потім виявилося, що це порожній звук. З’ясувалося, що вакцина покалічила величезну кількість людей. Було виплачено 100 млн. дол. компенсації. І цього разу інформація про свинячий грип вийшла від тієї ж організації, яка колись уже пробувала його імітувати. Це американський Центр контролю за інфекційними захворюваннями. Ноги звідти ростуть. Стоїть страшний крик: «Небезпека!», як було і з пташиним грипом. Мине трохи часу, і закінчиться це нічим. Не буде ніякої пандемії. Покричать і під шумок потечуть величезні гроші.

— У 1976 році уже був свинячий грип — прокоментував новину про бажання Президента України профінансувати на 50 млн. грн. боротьбу зі свинячим грипом президент ГО «Ліга захисту громадянських прав» В’ячеслав Костилів. — Це було в США. Була швидко створена вакцина, провакцинували 50 мільйонів американців, а потім виявилося, що це порожній звук. З’ясувалося, що вакцина покалічила величезну кількість людей. Було виплачено 100 млн. дол. компенсації. І цього разу інформація про свинячий грип вийшла від тієї ж організації, яка колись уже пробувала його імітувати. Це американський Центр контролю за інфекційними захворюваннями. Ноги звідти ростуть. Стоїть страшний крик: «Небезпека!», як було і з пташиним грипом. Мине трохи часу, і закінчиться це нічим. Не буде ніякої пандемії. Покричать і під шумок потечуть величезні гроші. Пан Костилів також заявив: — Імунізація на сучасному етапі — це бізнес, і нічого, окрім бізнесу. Коли це розуміти, зовсім інша картина вимальовується. Кампанії з пропаганди імунізації утримуються виключно на гроші фармвиробників. Це відомий факт. Фармбізнес, як і будь-який бізнес, має тенденцію до розширення і до відкриття нових ринків. Нові ринки — це ми з вами. Тому задекларована користь від вакцин апріорі суперечить цілям, які є у виробника — отримання прибутків. Якби вакцини нас виліковували, то фармкомпанії збиткували б. Здорові люди — це страшний сон для фармбізнесу. На вершині всього цього стоїть ВООЗ як найголовніший дистрибутор усіх вакцин у світі. За її рекомендаціями витягують гроші зі спонсорів, витягують гроші з бюджетів країн. Далі йдуть міністерства охорони здоров’я країн.

Довiдка У лютому 1976 року на американській військовій базі Форт-Дікс у штаті Нью-Джерсі був сильний грип. Один із хворих, рядовий Девід Льюїс, помер після того, як солдатів змусили зробити восьмикілометрову пробіжку. Розтин показав, що він захворів на грип, який викликав вірус, дуже схожий на вірус «іспанки» зразка 1918 року, котра забрала мільйони життів у всьому світі. Схожий вірус знайшли і в чотирьох інших солдат, а пізніше — у мешканців цього штату. Доктор Девід Сенсер, голова Центру з контролю над захворюваннями США, висловив припущення про необхідність повної імунізації населення США, щоб запобігти жахливій епідемії свинячого грипу. Цю ідею спершу підтримав міністр оборони США, а потім і президент Джеральд Форд. Коли 34 млн. американців було щеплено, програма повної імунізації населення США зупинилася. Серед щеплених почастішало виникнення синдрому Гійєна-Барре (1 випадок на 100 тис. серед щеплених проти 1 випадку на 700 тис. не щеплених). Синдром Гійєна-Барре — одне з дуже складних захворювань периферійної нервової системи, яке у багатьох випадках стає причиною гострих периферійних паралічів. Така хвороба проявилася у близько 500 осіб. Крім цього, після вакцинації померло 32 людини.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також