Тендер на реконструкцію «Авангарду» можуть скасувати через скарги на «Реноме-Євробуд»

2173 0

Ми у соцмережах:

Тендер на реконструкцію «Авангарду» можуть скасувати через скарги на «Реноме-Євробуд»

Волинське товариство «Луцьккомунбуд», якому тендерний комітет відмовив в участі в аукціоні на реконструкцію стадіону «Авангард», подало скаргу до Антимонопольного. Проте у ній вимагає не скасувати рішення тендерного комітету щодо себе, а просить не допустити до аукціону ТОВ «Реноме-Євробуд».

А нагадаємо, що минулого тижня тендерний комітет відмовив в участі п’ятьом учасникам із семи, які подали документи на участь у тендері. Дозволили брати участь в аукціоні, який був запланований на сьогодні, лише фірмі «Фіалка» рівненського бізнесмена Юрія Фалка, та ТОВ «Реноме-Євробуд», що входить до групи компаній «Реноме» колишнього екс-голови Рівненської ОДА Віктора Матчука.

Через скаргу лучан аукціон сьогодні не відбудеться. А якщо скаргу «Луцьккомунбуду» задовольнять, тендер взагалі скасують, оскільки залишиться лише один учасник – «Фіалка».

Свою скаргу ТОВ «Луцьккомунбуд» обґрунтовує тим, що документи «Реноме-Євробуд», зокрема банківська гарантія, не відповідають вимогам.

Як повідомляє ГО «За чесний тендер», щоб подати скаргу, лучани, відповідно до законодавства, сплатили 15 000 грн. Кошти їм не повернуть, навіть якщо скаргу задоволено не буде.

Окрім того, як додає «За чесний тендер», зі скаргою до Антимонопольного комітету звернулася і громадська організація атовців «Булава». Причому скаргу на «Прозорро» ця організація завантажила через кабінет ПП "Вестінвестбуд", яке також брало участь у тендері і яке пов’язують з Юрієм Фалком.

«Ще цікавіше, що ця організація зареєстрована в Одеській області, у селі Крижанівка. Але серед засновників бачимо мешканця Острога Семенюка Василя Івановича, - пише «За чесний тендер». – Скарга, подана від ГО в кабінеті фірми "Вестінвестбуд", говорить про дві речі. По-перше, вона не матиме юридичної сили, адже оформлена неналежним чином, не від належного суб’єкта оскарження, без вказаних конкретних вимог, навіть без вказаного адресата. Скоріш за все, це означає, що на фірмі поспішали і завантажили не той файл, переплутавши документи "Вестінвестбуду" та "атошників". Переплутати їх можна було лише у випадку, якщо вони готувалися за одним комп’ютером. По-друге, натякає, що ця ГО і "Вестінвестбуд" пов’язані між собою, якщо не сказати, що "Булава" –  то маріонеткова організація в руках бізнесменів».

У вимозі ГО «Булава» йдеться про те, що пропозиції «Фіалки» та «Реноме-Євробуд» не відповідають вимогам замовника. Зокрема, у «Фіалки» не всі документи (копії документів субпідрядників) оформлені належним чином (не місять написів та підписів). До пропозиції «Реноме-Євробуду» у ГО ще більше зауважень.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також