Типи кондиціонерів

526 0

Ми у соцмережах:

Типи кондиціонерів

Коли літнє спекотне пекло вражає своїми високими температурами, а ви шукаєте спосіб забезпечити комфорт у вашому домі, кондиціонер стає невіднятною частиною вашого життя. Встановлення кондиціонера для дому - це не просто розкіш, але і важлива потреба, яка допомагає створити затишне і здорове середовище для всієї родини.

Існує два основних класи кондиціонерів з погляду конструкції: моноблочні та спліт-системи. Моноблочні кондиціонери складаються з одного блоку, такі як віконні або мобільні, у той час, як спліт-системи складаються з двох або більше блоків, таких як настінні, канальні, касетні, VRF-системи та інші.

Віконні кондиціонери

Ці кондиціонери монтується у віконний отвір або тонку стіну так, щоб задня частина корпусу виходила на вулицю. Вони зазвичай мають можливість витягувати близько 10-20% обсягу повітря в приміщенні та доступні від 1,5 до 6 кВт. Деякі моделі можуть тільки охолоджувати повітря, а дорожчі можуть мати функцію нагріву та пульт дистанційного керування. Головними недоліками є високий рівень шуму та порушення теплоізоляції приміщення, а перевагами - невелика ціна та простота монтажу.

Мобільні кондиціонери

Ці кондиціонери, як і моноблочні, зазвичай нагадують тумбочку на колесах. Їх легко встановити та переміщувати між кімнатами. Не потребують складного монтажу, а лише виведення гнучкого шланга діаметром близько 15 см на вулицю через вікно або отвір у стіні. Деякі моделі мають фільтри для очищення повітря від пилу та іонізатори. Їх недоліками є шум при роботі та висока ціна, порівняно зі спліт-системами, а перевагою - портативність та відсутність необхідності у складному монтажі.

Спліт-системи

Це найпоширеніший тип кондиціонерів, що складаються з двох блоків - зовнішнього та внутрішнього. Внутрішній блок зазвичай встановлюється на верхній частині стіни поблизу вікна, а зовнішній - під вікном. Вони можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні - від квартир до офісів. Вони мають широкий асортимент потужностей від 2 до 10 кВт і забезпечені пультом дистанційного керування. Вони також мають фільтри для очищення повітря від пилу та диму. Головними недоліками є необхідність кваліфікованого монтажу та висока ціна, а перевагами - низький рівень шуму, можливість вибору місця установки та великий вибір моделей.

Мульти-спліт системи

Мульти-спліт системи є одним із варіантів спліт-систем. Основною відмінністю є можливість підключення декількох внутрішніх блоків до одного зовнішнього блоку, зазвичай від 2 до 4-5 блоків. При цьому внутрішні блоки можуть відрізнятися як за потужністю, так і за типом.

Зазвичай мульти-спліт системи використовуються тоді, коли неможливо розмістити декілька зовнішніх блоків на одній стіні будинку, оскільки при виході з ладу зовнішнього блоку вся система перестає працювати.

Канальні кондиціонери

Канальні або центральні кондиціонери встановлюються за стелею, що повністю приховує внутрішній блок. Розподіл охолодженого повітря здійснюється через систему теплоізольованих повітряних каналів, розташованих в міжповерховому просторі.

Ця конструкція дозволяє канальному кондиціонеру охолоджувати декілька приміщень одночасно. Зазвичай потужність таких кондиціонерів становить 12-25 кВт, що достатньо для охолодження невеликого офісу або кімнат у квартирі.

Якісні кондиціонери відомих брендів замовляй на сайті allo.ua. Менеджери магазину допоможуть з вибором, якщо виникнуть труднощі.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також