Третяк обігнав навіть Кличка — за преміями

2787 0

Ми у соцмережах:

Третяк обігнав навіть Кличка — за преміями

Робота міського голови Олександра Третяка у минулому році обійшлася мешканцям Рівного у 893 741 гривню. За розміром окладу із 20 міських голів Третяк посів шосте місце, впевнено обійшовши керівників міст-мільйонників — Одеси Геннадія Трухана, Дніпра Бориса Філатова та Києва Віталія Кличка.

Окрім загального рейтингу, Третяк замкнув трійку міських голів з найбільшими розмірами премій. Адже у 2021 році міський голова Рівного отримав 414 тисяч гривень різних премій.

Рейтинг зарплат та премій міських голів підготували аналітики ГО «Антикорупційний штаб».

Олександр Третяк, міський голова:

Для справедливості скажу, що я не лідер рейтингів за розміром заробітної плати разом із премією. Серед усіх міських голів України я знаходжуся посередині. Однак офіційні цифри трохи дивні. Адже виходить, що міський голова міста-мільйонника отримує заробітну плату набагато меншу, ніж керівник середнього або малого міста. Зважаючи на це, мушу одразу згадати про прозорість. Бо дані про розмір моєї заробітної плати абсолютно прозорі та відкриті. Також зауважу, що я сам не нараховую собі премію та заробітну плату — таким є рішення міської ради. Якщо вас цікавлять цифри, то в середньому розмір моєї заробітної плати після відрахування податків складає від 35 до 42 тисяч гривень.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також