![Третяк просить у рівнян повідомляти про підозрілих переселенців](/img/650/tretyak-prosit-u-rivnyan-povidomlyati-pro-pidozril_20220712_6265.jpg)
Серед приїжджих до Рівного переселенців є чимало дебоширів та порушників громадського спокою.
Міський голова Олександр Третяк просить у мешканців обласного центру повідомляти про таких людей:
- Ми знайдемо управу на тих, хто порушує громадський спокій. Є й підозрілі особи. Тому попрошу рівнян обов’язково до нас звертатися, або на лінію «102». З такими людьми із задоволенням познайомляться поліцейські. Адже є громадські роботи та трудова повинність, яку до таких людей можна застосувати.
Чимало разів до гуртожитків, де живуть переселенці, вже приїздила поліція.