![Третяк проти матюків на білбордах: гарно послати росіян можна й літературно](/img/650/tretyak-proti-matyukiv-na-bilbordakh-harno-poslati_20220307_4703.jpg)
Рівненська влада не підтримує розміщення лайливих слів на білбордах міста.
Як розповів міський голова Олександр Третяк, до нього уже надійшло кілька скарг від людей:
- Ми – героїчний український народ. На мою думку, не потрібно так низько опускатися до москальської ідентифікації. В нас є свій гарний культурний код. Нам не потрібні москальські матюкливі слова. Ми можемо послати москалів куди гарнішими словами українських поетів та філологів. Культурні люди це можуть зробити так гарно й влучно, що ворогу буде непереливки.
За його словами, у місті розміщені борди з подякую Богу та Збройним силам України. Однак є винятки, коли підприємці використали слова захисника острова Зміїний: «Русский корабль іди на#уй!».