Третяк в авто запустив рух по кільцю в напрямку Дубна (ФОТО)

3739 0

Ми у соцмережах:

Третяк в авто запустив рух по кільцю в напрямку Дубна (ФОТО)

У Рівному для руху транспорту відкрили кільце на перехресті вулиць Дубенська-Макарова. Його будівництво тривало три місяці.

Першим, хто проїхався кільцем, став міський голова Рівного Олександр Третяк

За його словами, ремонтні роботи на перехресті ще тривають. У планах - продовження велосипедної та пішохідної доріжки до кінцевої зупинки. Тролейбусну зупинку на вулиці Дубенській також хочуть розширити. 

- Даний об’єкт коштував щонайменше 28 млн гривень. Залучені кошти - виключно платників податків міста. Для рівнян це грандіозна робота, адже дана розв’язка була небезпечною. Десятками років про неї говорили і нічого не робили. За словами підрядників тепер даний об’єкт один із кращих в Україні, бо технологія, яка використовувалася — унікальна, - зазначив Олександр Третяк.

Міський голова додав, що з-під основи тієї дороги, яка була до ремонту, вивезли майже 7000 кубів глейової маси. Вона утворилася внаслідок того, що давні мережі, які були прокладені близько 50 років тому, дали тріщини і протікали. Існував ризик того, що асфальт  міг повністю провалитися.

На побудованому кільці відновили мережі, завезли пісок замість глею, поклали геотекстиль, підстелили спеціальну сітку для зменшення корозії тощо. 

- З нового року хочемо розпочати роботу на кільці Енергетиків-Курчатова, яке розташоване в мікрорайоні Колоденки, - додав Олександр Третяк.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також