Третяк зустрівся у США зі своїм колишнім заступником

2172 0

Ми у соцмережах:

Третяк зустрівся у США зі своїм колишнім заступником

Міський голова Рівного Олександр Третяк запевняв, що до США прилетів з робочим візитом і якщо й зустрінеться з екс-заступником Олегом Піщанським, то це буде ініціатива останнього. Проте таки зустрівся.

 На початку поїздки ми зв’язалися з міським головою і поцікавилися в нього, чи не зустрінеться він там випадково зі своїм колишній заступником Олегом Піщанським, який покинув посаду, одружившись з американською громадянкою.

-          Не маю таких планів, - відповів Олександр Третяк. - Оскільки графік дуже насичений. Хіба лишень пан Піщанський прилетить на один із заходів, де я буду.

Очевидно, таки прилетів. Тому що на фото, опублікованих на сайті Рівненської обласної ради, Олександр Третяк сидить за столом в компанії Олега Піщанського та його дружини.

Під фото повідомляється, що «українська делегація взяла участь у фестивалі української культури в Сакраменто, який щороку гуртує тисячі українців. Цьогоріч він був присвячений 30-й річниці Незалежності».

Нагадаємо, Олег Піщанський з Олександром Третяком — друзі, і цього не приховують, разом досі відвідували одну церкву, що також в цій ситуації є суттєвим аргументом. Тобто Піщанський був чи не єдиним заступником, призначення якого не узгоджувалось Третяком з партнерами по коаліції.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також