Триває місячник безпеки

614 0

Ми у соцмережах:

Триває місячник безпеки

У рамках місячника безпеки, який зазвичай проходить перед початком опалювального сезону, на Рівненщині розпочалися щорічні традиційні зустрічі газовиків з учнями навчальних закладів області. Цього року вони відбуваються за дещо зміненим сценарієм. У зв’язку із COVID про дотримання правил безпеки при користуванні газовими приладами газовики здебільшого розповідають під відкритим небом із дотриманням дистанції.

Фахівець АТ «Рівнегаз» Людмила Бутенко нагадала учням Дубенської ЗОШ №7 I-III ступенів про обов"язкові вимоги при експлуатації газових приладів в побуті, розповіла про небезпеку, яку може несе газ, про те, як потрібно діяти у екстремальних умовах, про наслідки, що бувають при порушенні правил безпеки.

Неабиякий інтерес викликав у школярів і автомобіль аварійно-диспетчерської служби Дубенського відділення Рівнегазу. Майстер АДС Ігор Черниш поділився таємницями роботи під час виїзду на виклики, особливостями роботи бригади під час ліквідації витоків, робіт у колодязях, продемонстрував спорядження та обладнання, яким оснащений автомобіль. Також школярі мали змогу перевірити свої навики, приміряти протигази, каски, поставити «аварійникам» свої питання, а також посидіти за кермом спецавтомобіля.

Щоб закріпити знання, дітям роздали також інформаційні листівки із порадами, про те, чим небезпечний чадний газ, чого не можна робити під час експлуатації газових колонок і яку допомогу слід надавати у разі отруєння.

Такі зустрічі запам’ятовуються надовго. Адже вони сповнені приємних емоцій, а знання отримані, під час спілкування знадобляться у житті кожного. Особливо вони важливі і тепер у карантин, зважаючи на те, що у червоних зонах на дистанційному навчанні діти залишаються вдома без нагляду дорослих.

Невдовзі працівники АТ «Рівнегаз» завітають і інші освітні заклади області.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також