![У Харківській області помер військовик з Рівненщини](/img/650/u-kharkivskiy-oblasti-pomer-viyskovik-z-rivnenshch_20231127_3612.jpg)
Про це повідомила у Фейсбуці Оксана Слободенюк, сільська голова Великих Межиріч, що на Кореччині.
- Чергова втрата у Великомежиріцькій громаді! 23 листопада помер від хвороби у населеному пункті Чистоводівка Ізюмського району Харківської області наш захисник Тижук Андрій Васильович, житель села Великі Межирічі. Про дату і час прибуття траурного кортежу повідомлю додатково. Світла пам‘ять Герою, співчуття рідним, - йдеться у дописі сільської голови.