У консервованій печінці тріски рівнянка знайшла гельмінта

1990 0

Ми у соцмережах:

У консервованій печінці тріски рівнянка знайшла гельмінта

Перед тим, як купувати консерви печінки тріски King Oscar в рівненській мережі супермаркетів «Треш», подумайте двічі. Рівнянка Інна Бандилюк знайшла в одній з таких паразитів.

 В одній з груп споживачів у соцмережі Інна Бандилюк опублікувала фото з консервою King Oscar та знайденій у ній паразитів. Каже, що це печінь тріски. Продукт жінка купила в одному із супермаркетів «Треш».

В коментарях до її публікації читачі зазначили, що паразиті в рибі, в тому числі гельмінти, - це норма. 

 

Заступник начальника Держпродспоживслужби в Рівненській області з питань безпечності харчових продуктів Олександр Костюк прокоментував:

- Якщо жінка, яка придбала таку консерву, напише до нас заяву, то ми виїдемо на позапланову перевірку супермаркету, на який вона вкаже. З’ясовуватимемо, хто виробник консерви, як вона зберігалася. Зазвичай гельмінти частіше знаходять в консервах російських виробників і дуже рідко – в норвезьких. Термічно оброблений при консервуванні гельмінт дійсно не несе загрози здоров’ю людини. Але виявлений в консерві паразит – все одно порушення. Якщо сира печінка тріски дійсно була уражена паразитами, то перед обробкою її мають якісно зачистити.

Проте King Oscar – саме норвезький виробник консерви. При цьому ціна на неї відносно невисока – 40 – 45 грн. за 121 г за одну шт., що приблизно на рівні цін інших виробників.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також