У легкоатлетичній Суперлізі — шості

1559 0

Шосте місце з одинадцяти команд на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики (Суперліга), що проходив у французькому Ліллі, посіла збірна України. Долучилися до цього результату і представниці Рівненщини.

Ольга Земляк під час забігу на 400 м

Шосте місце з одинадцяти команд на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики (Суперліга), що проходив у французькому Ліллі, посіла збірна України. Долучилися до цього результату і представниці Рівненщини. Найбільший очковий доробок в Ольги Земляк, яка стала другою у бігу на 400 м, а потім ще раз другою у компанії з іншою рівнянкою Катериною Климюк в естафеті 4х400 м. Крім згаданих спортсменок, третє місце у бігу на 1500 м посіла Наталія Прищепа, продемонструвавши свій найкращий результат сезону. Хто не знає, система на командному чемпіонаті Європи така: кожна з одинадцяти збірних, що входять до Суперліги, у кожній з дисциплін виставляє свого спортсмена. Переможець отримує 11 очок, володар другого місця — 10, і т.д. Потім очки плюсують і визначають збірну-переможця, а також збірні-призери. Тому говорити про здобуття саме медалей в окремих дисциплінах — некоректно. Цього року чемпіонами стали німці, усі члени цієї збірної, незалежно від місць в окремих дисциплінах, отримали золоті нагороди. «Срібло» та «бронза» в поляків та французів. Україна — шоста, що дає право нашій збірній і в наступному сезоні виступати у Суперлізі.