У перинатальному центрі Рівного розповіли про 12-річну маму з Закарпаття

1858 0

Ми у соцмережах:

У перинатальному центрі Рівного розповіли про 12-річну маму з Закарпаття

Сьогодні родичі вже хотіли забрати маму з малям, але лікарі не віддали.

Неповнолітня 12-річна дівчина з Закарпаття народила у Рівному у суботу вранці. До перинатального центру швидка доправила вагітну ромку зі сміттєвого полігону. Дитина має вроджену аномалію і потребує хірургічного втручання, повідомляє Радіо Трек.

І дитину, і маму родичі вже хочуть забрати із закладу. Сьогодні для цього прийшла бабуся новонародженого, розповідає головлікар перинатального центру Вікторія Єнікеєва:

- Мама почуває себе як після пологів. На другу добу після родів ускладнень у неї немає. Дитина, враховуючи, що народилася з вродженою аномалією (але аномалія сумісна з життям), потребує спеціального догляду медичного персоналу. Сьогодні нарешті з’явилася мама молодої породіллі у супроводі ще якоїсь родички. Вони хотіли забрати і породіллю, і новонародженого на виписку, але за станом здоров’я ще зарано. Враховуючи, що дитина має таку вроджену специфіку, її не можна виписати одразу додому. Ще треба навчитися доглядати за малям, бо такі вроджені аномалії підлягають хірургічній корекції, але не раніше 3-6 місяців. Ми повністю забезпечуємо цю породіллю і новонародженого молочними сумішами, підгузками, і всім решта, що необхідно для догляду. Зараз вирішуємо юридичні моменти: це повідомлення відповідних служб, як і куди ми маємо передати дитину. Бо мама – мешканка Закарпатської області. У Рівному вони житла не мають.

Хто батько дитини – мама каже, що не знає. Це з’ясовують правоохоронці. За фактом статевих стосунків з малолітньою поліцейські розпочали досудове розслідування, з’ясовують усі обставини події, зокрема й місце скоєння злочину та причетну до нього особу.

Бабуся каже, що не проти зареєструвати дитину у Рівненській області. Спілкуватися з журналістами сім'я відмовляється.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також