У рівненських лікарнях є хворі з 100% ураженням легень, а кисню не вистачає

5363 0

Ми у соцмережах:

У рівненських лікарнях є хворі з 100% ураженням легень, а кисню не вистачає

Рівненські лікарі бідкаються на нестачу медичного кисню для хворих на COVID-19.

У міській лікарні №2 (колишня залізнична) кисню для хворих вистачить до вихідних. Бо замість потрібних 2,5 тонни медичного кисню зі Львова їм привезли всього лише 1 тонну.

Як розповів заступник головного лікаря ЦМЛ Рівного Ігор Дундюк, їхньої кисневої станції теж не вистачає:

- Наша киснева станція генерує 400 балонів кисню на добу. Нам цього недостатньо. Доводиться постійно вмикати до системи додаткові кисневі бочки, в яких є рідкий кисень. Лише так нам вдається тримати певний тиск у нашій системі, щоб працювали ШВЛ-апарати. Зараз у нашій лікарні є 202 кисневі точки, які подають кисень для 327 пацієнтів. Усі госпіталізовані хворі – киснезалежні. В нашій реанімації перебувають хворі з 40, 50, 90, а в декого 100% ураження легень. Вони без кисню не виживуть.

Міський голова Рівного Олександр Третяк звернувся до голови Рівненської ОДА Віталія Коваля вирішити проблему з киснем:

 

- Дійшло до абсурдного. Адже до нас телефонували з підприємств, які мають забезпечувати усіх киснем, і просять у нас порадити, де можна придбати кисень. Нас обурює те, чому за стільки часу обласні медичні заклади не були забезпечені медичним киснем.

 

Раніше запевняли, що медичний кисень можуть виробляти «Рівнеазот» і АЕС. Однак виявилося, що балона з киснем виробленого там вистачає для одного хворого на три хвилини.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також