Біля облводоканалу у Рівному відкрили меморіальну дошку герою Небесної Сотні

1109 0

Ми у соцмережах:

Біля облводоканалу у Рівному відкрили меморіальну дошку герою Небесної Сотні

Сьогодні, четвертого липня, до дня народження Героя Небесної Сотні Георгія Арутюняна біля обласного водоканалу у Рівному на його честь відкрили пам’ятну дошку. На підприємстві «Рівнеоблводоканал» він працював з 1976 по 1995 роки.

Микола КорнатівськийМашиніст насосної каналізаційно-насосній станції №4 Рівнеоблводоканалу Микола Корнатівський декілька років працював разом з Георгієм та пригадує, якою людиною він був:

Коли я прийшов на роботу в Рівнеоблводоканал, то Георгій там працював вже вісім років. Там ми разом пропрацювали майже три роки. Він був простим, відкритим, щирим, веселим. Любив танцювати, співати, розказувати анекдоти. Розмовляв він російською, але любив щось сказати українською. Він любив казати «дякую», з його вірменським акцентом це виходило дуже гарно. Він завжди добре говорив про свою сім’ю, коли працював на Рівнеобводоканалі, то мав вже двох доньок, завжди з ними гуляв. Таких людей зараз мало.

Георгій Арутюнян був активним прихильником Всеукраїнського об’єднання «Свобода», брав участь у Євромайдані 2014 року, де 20 лютого 2014 року загинув від пострілу снайпера. У червні 2014 року під час сесії міської ради Георгію Арутюняну присвоїли звання почесного громадянина Рівного та посмертно нагородили відзнакою першого ступеня за заслуги перед містом, 21 листопада його присвоїли звання Героя України.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також