У Рівному на автовокзалі – масштабна реконструкція (ФОТО)

8217 1

Ми у соцмережах:

У Рівному на автовокзалі – масштабна реконструкція (ФОТО)

У Рівному автовокзал, що на вулиці Київській, роблять зручнішим для пасажирів.

Як нам розповів директор товариства «Рівне-Пас», що відповідає за автовокзал, Микола Сисюк, вони запланували змінити зовнішній вигляд платформ та пасажирського залу самого автовокзалу:

- Хочемо осучаснити дизайн зали для очікування. Для пасажирів вона стане набагато зручнішою, а каси стануть більш відкритими. Із часом касири, які продають білети, знаходитимуться тільки за склом. Будемо робити додаткову спеціальну касу для доступності людей з інвалідністю.

Наразі проводиться реконструкція платформ, куди під’їжджають заміську автобуси. Тож пасажири можуть відчувати певні незручності, але процес руху автобусів не припиняється.

- Нам доводиться щороку ремонтувати асфальт біля посадкових майданчиків, бо підоснова там недуже міцна, полотно постійно руйнується від великих автобусів. Тому робимо бетонну, армовану основу, поверх якої покладемо плитку. Після цього робитимемо так, щоб посадкові платформи були критими, - уточнює Микола Сисюк.

Однак є й ті, хто заважає проводити реконструкцію. Адміністрація автовокзалу скаржиться на приватні легкові авто, які заважають пасажирським автобусам. 

- Легкові автомобілі взагалі не мають ніякого права заїжджати на територію автовокзалу. Немає проблеми для таксі привезти на територію автовокзалу пасажира чи його забрати. Однак на територію автовокзалу приїжджають невідомі та кидають свої машини на довгий час. Думаю, що це роблять торговці ринку, що поруч, бо автомобілі одні й ті ж, - додає Сисюк.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також