![У Рівному почали дезінфікувати зупинки – на черзі церкви (ВІДЕО)](/img/650/u-rivnomu-pochali-dezinfikuvati-zupinki-na-cherzi-20200318_6105.jpg)
У Рівному комунальники почали дезінфікувати зупинки громадського транспорту.
Про це у Facebook повідомив заступник міського голови Віталій Герман.
Міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив для UA:Рівне, що його дуже тривожать культові споруди. Однак влада не може дати вказівку закрити усі церкви. Це має бути рішення синоду та самих громад.
Не дивлячись на це, у міської влади була розмова із представниками усіх конфесій. За рахунок міста буде проведена дезінфекція в усіх церквах Рівного. Робитимуть це, коли комунальників запросять самі священнослужителі.