У Рівному розпочався суд над двома лікарями перинатального центру

40919 7
Лікарка Олена Садова

Завідувач відділення патології вагітних Віталій Липний та гінеколог Олена Садова – двоє лікарів Рівненського обласного перинатального центру, яких обвинуватили у неналежному виконанні службових обов’язків та підробці документів.

Скаргу у правоохоронні органи на лікарів подала Тетяна Левко.

Ввечері 21 липня 2016 року жінку до перинатального привезла «швидка» через сильний біль у животі. Пані Левко була на 36 тижні вагітності. Розповідає, що зустріла її лікарка Олена Садова, послухала живіт і сказала, що потрібно здати сечу на аналізи.

Тетяна Левко

Попри сильний біль, за розповіддю потерпілої, їй мало приділяли уваги і залишили на цілу ніч під крапельницею.

Зранку лише, коли приїхав чоловік та колеги з роботи і вчинили галас, Тетяну Левко відправили на УЗД.

- Мені прямо сказали: «Плід мертвий», - розповідає жінка. – Потім заявили, що дитина була мертвою уже 48 годин. Але коли я їхала у «швидкій», я відчувала, що вона ворушилася. А Садова ж слухала живіт і нічого не сказала, що дитину не чути…

Тетяну Левко відправили на операцію. Через сильну кровотечу жінці видалили матку.

Зліва - адвокатка потерпілої Вікторія Штогрін

Пані Левко зазначає, що не пробачить лікарям. Впевнена: якби їй одразу зробили УЗД, можна було б врятувати дитину. Або принаймні матку і не позбавляти її можливості знову стати мамою.

Віталій Липний – один із багатьох лікарів, які були в операційній. Обвинувачення висунули саме йому, зважаючи на те, що він – завідувач відділення і стверджував, що о восьмій ранку оглянув хвору, хоча жінка та її друзі і рідні стверджують, що уже було близько 10-ї.

Віталій Липний

Сьогодні у Рівненському міському суді мало відбутися підготовче судове засідання, але його перенесли на 11:30 5 липня за клопотанням адвоката обвинувачених. Він письмово повідомив, що повістки його клієнтам не надійшли, а тому він вчасно не дізнався про судове засідання і уже мав призначене у Києві.

Віталій Липний говорити про ситуацію відмовився, лише зазначив: «Я спасав жінку».

Справу слухає суддя Наталія Діонісьєва.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Вікторія 04:40, 06.07.2018

  Не знаю я вашої ситуації, але співчуваю мамі яка втратила дитину... Я народила дитину і втратила також, тому розумію біль яку мама несе...народжувала я в перенатальному, були передчасні пологи, під наглядом була в лікарів і не можу сказати що в перенатальному ставлення погане....до мене ставились добре...але нажаль ставлення тут нідочого бо синочка біля мене немає, але випити лікарів я не можу.....

 • Наталія 08:20, 09.07.2018

  Вікторія, дуже шкода, що таке стається. Не завжди винні лікарі. Тут випадок, коли мама все знаючи, вважає, що це їх вина. І слідчі ж справу не закрили, а передали в суд. Тому, якщо доведена буде вина, потрібно буде відповідати

 • Yurgenua 09:31, 12.07.2018

  Щирі співчуття подружжю що втратила дитину, але Віталій Михайлович достатньо компетентний лікар який врятував не одне життя. Не знаю чим завершиться розгляд кримінального провадження в суді, але я йому надзвичайно вдячний за здоров'я своїх дружини і дитини

 • Tetiana 11:53, 15.07.2018

  Народжувала у Липного Віталія двічі, чула від знайомих відгуки про нього. Професіонал і людина хороша. Шкода, що так сталося.

 • Тетяна 11:30, 17.08.2018

  Липний-лікар від Бога.Дуже вдячна йому за те,що допоміг з‘явитися на світ моїй донечці.Нехай усев нього буде добре.

 • Тетяна 11:17, 23.08.2019

  Відвіталій липкий подарував мені Внучку. Лікар робив кесеревий розтин моїй дочці Заказнюк Людмилі Василівні. Він подарував мені 15 жовтня 2015 року велике щастя -Дівчинку Анні. Я дуже вдячна йому за таке чудо. Віталій Липний Дуже турботоива та добра людина. Він підходив до нас багато разів і питав як наші справи, чи ми задоволені. Все було чудову і я ще багато раз йому подякую. Хочу побажати Віталію тільки добра. З повагою Тетяна Стельмах м. Шумськ Тернопільська область.

 • Тетяна 11:30, 23.08.2019

  Відвіталій липний подарував мені Внучку. Лікар робив кесеревий розтин моїй дочці Заказнюк Людмилі Василівні. Він подарував мені 15 жовтня 2015 року велике щастя -Дівчинку Агнію. Я дуже вдячна йому за таке чудо. Віталій Липний дуже турботоива та добра людина. Він підходив до нас багато разів і питав як наші справи, чи ми задоволені. Все було чудову і я ще багато раз йому подякую. Хочу побажати Віталію тільки добра. З повагою Тетяна Стельмах м. Шумськ Тернопільська область.

Залиште вiдповiдь

Читайте також