У Рівному відновлює роботу педіатричне відділення № 2 міської дитячої лікарні

615 0

Ми у соцмережах:

У Рівному відновлює роботу педіатричне відділення № 2 міської дитячої лікарні

З 1 жовтня після нетривалої перерви, відновлює свою роботу педіатричне відділення № 2 КНП " Міська дитяча лікарня".

У відділенні лікують діток із захворюваннями ЛОР органів (гострі та хронічні отити, риносинуїти, фарингіти, ларингіти та ін.) на основі сучасної доказової медицини, проводять оперативні втручання при гострих та хронічних захворюваннях, в т.ч., видалення аденоїдів та мигдаликів за медичними показами. Всі операції проводяться під ЗАГАЛЬНОЮ анестезією, під контролем досвідчених лікарів- анестезіологів. В ході оперативного втручання використовується сучасна медична апаратура, зокрема, електрокоагулятор для роз'єднання тканин та контролю кровотечі під час операції. Після оперативного втручання, діти знаходяться під цілодобовим наглядом медичного персоналу та лікаря-анестезіолога. У відділенні створені достатньо комфортні умови для перебування хворих діток з мамами, працює висококваліфікований чуйний та доброзичливий медичний персонал, налагоджено смачне трьохразове харчування. Надається цілодобова ургентна ЛОР-допомога при невідкладних станах ( кровотечі, травми, сторонні тіла ЛОР органів).

Крім того, у відділенні можуть лікуватися діти із різноманітною педіатричною патологією, надається висококваліфікована допомога при захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів.

Лікування маленьких пацієнтів забезпечують лікарі відділення:  лікар дитячий отоларинголог вищої категорії із 40-річним стажем роботи Ігор Цебрик та лікар педіатр-нефролог вищої категорії Руслана Кравчук.

-  Ми чекаємо на всіх, хто потребує нашої допомоги, незалежно від місця проживання та реєстрації. Вирішуймо проблеми із здоров'ям Ваших діток разом! - йдеться на сайті лікарні у мережі Фейсбук.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також