У Сарнах на жінку напала зграя собак

2132 0

Ми у соцмережах:

У Сарнах на жінку напала зграя собак

Інцидент трапився 20 листопада ввечері. Повертаючись ввечері додому з роботи, на жінку напала зграя собак. Про це у мережі написала Тетяна Литвинчук-Шедловська.

Жінка йшла вулицею Некрасова, де за ногу її схопили собаки. Сарненчанці пси покусали ногу та зіпсували пуховик, передає Сарни.Район.

— Як оборонятись і що робити, коли тебе хапають за ноги собаки зростом тобі по коліна у мене вилетіа зголови. Тому я просто стояла і кричала, а вони гризли... За пуховик, ногу... Дякувати Богу, що пуховик був довгим. Інакше мені була б пряма дорога до лікарні. За декілька хвилин собаки відстали й побігли геть, а у мене ледь серце не «вискочило». Котилися сльози, боліла нога...

Жінка звертається до місцевої влади, адже на її місці міг биту хто завгодно і наслідки можуть бути гірші.

— Якби собаки напали на мого сина, який спокійнісінько ходить до школи, на секцію з боксу... Як би він вчинив... Що було б з його ногами, бо довгого одягу він не носить?! Від цього стає моторошно! Я отримала зіпсований пуховик, але то справа наживна (фото ноги не додаю з етичних міркувань) і страх перед собаками на все життя – розповіла жінка. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також