У Сарненській ЦРЛ за добу від коронавірусу померло троє, головний лікар – хворий

2699 0

Ми у соцмережах:

У Сарненській ЦРЛ за добу від коронавірусу померло троє, головний лікар – хворий

Про це розповів головний лікар опорної лікарні в Сарнах Василь Іванюк. Він сам інфікувався коронавірусом, знаходиться вдома, проте продовжує тримати ситуацію на контролі. Каже, що за добу не стало трьох пацієнтів.

 «Хоч і на лікарняному від роботи не усунувся, знаю що сьогодні нікому не просто. Тому дистанційно зобов‘язаний працювати. Друзі, як і писав у мене ковідовська пневмонія, що супроводжується вираженим інтоксикаційним синдромом на фоні підвищенної температури, але при комплексному, консультативному спілкуванні з колегами ми планомірно лікуємося. Інфузія проводиться на дому», - повідомив Василь Іванюк.

За його словами, ситуація із наповненістю очолюваного ним медичного закладу та поступленням все ще напружена і з негативною статистикою.

«Реанімація: вісім хворих, стан здоров‘я в усіх важкий, кисне залежні. Поступлень та виписки не було. Одного хворого переведено з обсервації. Нажаль помер один пацієнт, це житель м. Сарни 1952 р.н. Підтверджений по ковіду… «Іногородніх» один пацієнт. Інфекція: десять ковідовських хворих, шість кисне залежні, стан здоров‘я у них важкий, у решти стабільний. Поступлень не було, виписано чотири з одужанням. Переведень не було. За добу померло двоє пацієнтів, це жителі с. Глушиця 1957 р.н (вчора я повідомляв, але пішов у статистику за 17.10), та житель смт. Клесів 1936 р.н. Обоє від ускладнень по ковіду… Три смерті від ковіду у Нас ще не було, але це реальність, і на жаль, антирекорд від початку пандемії по нашій лікарні», - розповів Василь Іванюк.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також