УПЦ Московського патріархату хоче збудувати у Рівному чоловічий монастир

6455 8

Такі плани УПЦ стали відомі з проекту рішення, що з’явився на сайті Рівненської міської ради днями.

Так, до міськради з клопотанням надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки під будівництво чоловічого монастиря звернулася релігійна громада Свято-Воскресенської парафії села Корнина Рівненського району.

Релігійна громада належить до Рівненської єпархії УПЦ, що в єдності з Московським патріархатом.

Громада просить міську раду надати 42 сотки на вулиці Мелетія Смотрицького у Рівному (поблизу Колоденки). Земельна ділянка наразі вільна від забудови і розташована неподалік зупинки маршрутки №66.

Проект рішення підготувало міське управління земельних відносин. Чи віддавати у постійне користування землю громаді УПЦ, вирішуватимуть міські депутати на сесії.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • Залізняк 01:59, 23.06.2019

  Вони вважають себе безсмертними, чи що???

 • Олександр 04:36, 23.06.2019

  ХОМКО божився, що вільної землі в Рівному НЕМАЄ. То, що ХОМКО землі не має для смертних. А для московських пройдисвітів у тебе є земля. Чи думаєш купити собі прощення і в Українській церкві і в московській церкві? По принципу хто його знає як дальше буде, хто прийде до влади? Як ти ХОМКО уже дістав!!! І смерть тебе не бере, відвернулась.

 • Микола 04:16, 23.06.2019

  Для молодих сімей та воїнів АТО землі в межах міста немає. А для нероб - а якраз неробами та попрошайками я вважаю монахів - то місце є. Будь ласка в сільську місцевість десь на полісся. Подалі від людей , як КАНОНИ ЗАПОВІДАЮТЬ. І будуйтеся. Так ні поблизу міста. Щоб людям голову дурити та побільше ПОЖЕРТВ зібрати. Все впирається в економічну доцільність . Чим далі від міста тим економічно невигідніше...Nothing personal just business..

 • Тетяна 05:48, 23.06.2019

  Невже серед рівнян немає справжніх патріотів-українців, щоб накінець-то показати на двері Хомку не тільки із влади!... Нехай поїде в "рассєю" і там не тільки виділяє, а й будує монастирі для московської братії. Можливо йому там вдастся хоч маленьку, але і українську капличку збудувати...

 • Юрій 09:17, 23.06.2019

  Круто, обіцяли школу, а тепер непотрібний храм????

 • Анастасія 09:58, 23.06.2019

  У нас тут садочка немає, школи, а вони монастир хочуть робити(((

 • Оксана 10:59, 24.06.2019

  Взагалі конституцією дозволене вільне віросповідання. Вони ж не забирають вже збудоване, а самі будують. Тим більше для людей з Колоденки, буде спокійніше ходити ввечері, там реабілітаційні будинки для наркоманів

 • Євгенія 09:37, 24.06.2019

  Скільки в нашому невеликому місті має бути храмів? Невже більше ніж мешканців? Такі площі мають бути використані саме для жителів міста, і на їх благо, а яке благо від чоловічого монастиря? Ви вірите, що там буде саме монастир, а не якась таємна чоловіча секція для підготовки бойовиків?

Залиште вiдповiдь

Читайте також