Урядовий контактний центр працюватиме цілодобово

1086 0

Ми у соцмережах:

Урядовий контактний центр працюватиме цілодобово

Щодня на урядову "гарячу лінію" надходить близько 2000 звернень від жителів України. Цьогоріч зареєстровано 261,2 тис. звернень, що в 1,8 раза більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Як зазначив директор Урядового контактного центру Валерій Плохій, розгляд усіх звернень завершується тільки після того, як громадянин-заявник особисто підтвердив позитивний результат вирішення питання.

Щодня на урядову "гарячу лінію" надходить близько 2000 звернень від жителів України. Цьогоріч зареєстровано 261,2 тис. звернень, що в 1,8 раза більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Як зазначив директор Урядового контактного центру Валерій Плохій, розгляд усіх звернень завершується тільки після того, як громадянин-заявник особисто підтвердив позитивний результат вирішення питання. "Сучасною європейською практикою забезпечення зворотного зв'язку між владою та суспільством є гарячі лінії. До кожного громадянина має бути адресний і професійний підхід. З 2012 року оформити звернення на Урядовий контактний центр (УКЦ) можна не тільки за телефоном, але й через Інтернет. У 2014 році УКЦ буде працювати цілодобово та запровадить нзці нових сервісів. Перш за все, це стосується консультацій щодо отримання адміністративних послуг (оформлення субсидій, матеріальної допомоги при народженні дитини, реєстрації підприємницької діяльності та ін.) через Центри надання адмінпослуг або через відділення Укрпошти", — сказав віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час наради в Урядовому контактному центрі.

Довідка "РВ"

Номер телефону урядової "гарячої лінії": 0-800-507-309 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні). Урядова телефонна "гаряча лінія" працює з понеділка по п'ятницю з 8-ї до 21-ї години, у суботу — з 8-ї до 19-ї години. Неділя та святкові дні — вихідні. Термін розгляду звернень триває від 5 днів. В Урядовому контактному центрі діє така послуга, як реєстрація звернень громадян через веб-сайт. Заявники в будь-який час можуть надіслати своє звернення та отримати відповідь в електронній формі.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також