В Австралії зі здичавілої вівці зістригли 40 кг вовни

Стрижку вівці провів національний чемпіон серед стригалів Ієн Елкінса, на операцію з видалення 47-сантиметрового шару вовни пішло близько 45 хвилин. За підсумками стрижки тварина позбулася половини ваги.

1 хв. читання

смартфони Apple iPhone 17 ціна в Україні

Вівця
Вівця
Стригаль заявив, що судячи з кількості вовни, вівцю стригли вперше в її житті. Вік тварини він оцінив у п’ять-шість років. На думку австралійського чемпіона, без втручання з боку людей вівця, що отримала кличку Кріс, загинула б протягом кількох тижнів.
Напередодні в середу, 2 вересня, австралійська служба із захисту тварин випустила екстрене звернення до стригалів з проханням допомогти в порятунку гігантської здичавілої вівці-мериноса, чиє життя опинилося в небезпеці через величезні ковтуни вовни, що звалялася. Як пише «The New Zealand Herald», на заклик відгукнувся національний чемпіон серед стригалів.
Мериноса з довгою вовною, що звалялася, виявили в передмісті Канберрі. Працівники служби з охорони тварин прибули на місце, однак, оцінивши розміри вівці, змушені були повернутися з підкріпленням.

Поділитися цією статтею