![В бою на півдні поліг молодий воїн з села під Рівним](/img/650/v-boyu-na-pivdni-polih-molodiy-voin-z-sela-pid-riv_20240304_2790.png)
Про загибель захисника повідомили у Корнинській сільській раді.
Про дату і час прощання з воїном стане відомо пізніше.
- На жаль, знову втрата у нашій громаді.
28 лютого 2024 року поблизу о.Тендрівська коса Скадовського району Херсонської області, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув Володимир Павлович БОЙКО, 2000р.н., житель с.Корнин, - повідомляє голова громади Роман Горбатюк-Василейко у Facebook.