«Верес» чекає «Закарпаття»

2220 0

Минулої суботи вперше у новому сезоні близько тисячі прихильників футболу Рівного змогли побачити у ділі оновлений «Верес» під керівництвом нового тренера Романа Лаби. Незважаючи на доволі велику кількість новачків у заявці, на гру 1/32 фіналу Кубка України проти «Енергетика» з Бурштина у складі рівнян вийшов лише один незнайомий глядачам гравець — Андрій Дева. Нічим особливим новачок, який грав у лінії атаки, не запам’ятався, окрім хіба що змарнованого виходу сам на сам. По перерві з’явився ще один «вересівський» дебютант Іван Дацко (його дозаявили до нас в команду незадовго до гри).

Минулої суботи вперше у новому сезоні близько тисячі прихильників футболу Рівного змогли побачити у ділі оновлений «Верес» під керівництвом нового тренера Романа Лаби. Незважаючи на доволі велику кількість новачків у заявці, на гру 1/32 фіналу Кубка України проти «Енергетика» з Бурштина у складі рівнян вийшов лише один незнайомий глядачам гравець — Андрій Дева. Нічим особливим новачок, який грав у лінії атаки, не запам’ятався, окрім хіба що змарнованого виходу сам на сам. По перерві з’явився ще один «вересівський» дебютант Іван Дацко (його дозаявили до нас в команду незадовго до гри). Цей футболіст став співавтором другого голу: втративши нагоду пробити по воротах зі зручної позиції, Іван зробив навіс, який замкнув активний Володимир Никончук. Щодо Никончука, то він відзначився не лише голом — наприкінці першого тайму бурштинський захисник двічі грубо зіграв проти Володимира, за що й отримав дві жовті картки, а відтак був вилучений з поля. Важко сказати, чи втримав би «Верес» перевагу, граючи у рівних складах , а так перемога — 2:1 (відкрили рахунок наші футболісти на 12 хвилині, коли голкіпер гостей кулаком забив м’яч у свої ворота; пропустили ж гол рівняни вже на останніх хвилинах матчу). Варто зазначити, що цього сезону «Енергетик» виступає у першій лізі, отож перемогли ми клуб вищий за статусом, що вдвічі приємно. Взагалі в українському футболі склалася дещо парадоксальна ситуація, коли головні команди таких міст, як Рівне, Чернівці, Тернопіль, Житомир, Чернігів, Херсон, Черкаси, Севастополь, Миколаїв, Кіровоград, Вінниця грають у другій лізі (майже як за часів СРСР), а ось у таких «мегаполісах», як Бершадь, Бурштин, Стрий чи Молодіжне вболівальники стежать за перебігом змагань першої ліги. Після гри головний тренер рівнян Роман Лаба помітно хвилювався, довелося навіть вжити заспокійливе. За словами п.Романа, грати на полі йому було значно легше, ніж сидіти на тренерській лаві. Щодо новачків команди, то тренер переконаний, що вони про себе ще заявлять, мовляв, це забивні хлопці (Дева та Дацко), варто їм раз відзначитися, і далі їх вже не зупиниш. Загалом новий наставник задоволений своїми першими тижнями перебування у «Вересі»: — З перших тренувань мені вдалося знайти спільну мову з футболістами. Мені розповідали, що за попередніх тренерів у команді був поділ на якісь угрупування, зараз такого немає. Повне взаєморозуміння, чудова атмосфера. Те бажання, з яким футболісти грають та тренуються, вселяє надію. Разом з тим Роман Лаба відзначив деякі проблеми. Одна з головних у тому, що команда не пройшла повноцінні збори, а тому функціонально готова не повністю. Інша — відсутність умов для нормальних тренувань. Що стосується 1/16 фіналу Кубка України, то суперником на цій стадії п.Роман хотів би бачити харківський «Металіст», який тренує його багаторічний наставник Мирон Маркевич. Проте чи то на жаль, чи то на щастя, але «Вересу» випав один з аутсайдерів вищої ліги — ужгородське «Закарпаття». На цьому етапі команди проведуть один матч, відбудеться він 21 вересня у Рівному.