«Верес» програє лише ЦСКА

1760 0

На стадії півфіналу завершив участь у Меморіалі Кирсанова у Києві рівенський «Верес». В останньому матчі групового турніру проти столичного ЦСКА рівняни, перемагаючи 1:0 після першого тайму, в підсумку поступилися — 1:2. Щоправда, вихід до чвертьфіналу «Верес» собі забезпечив достроково.

На стадії півфіналу завершив участь у Меморіалі Кирсанова у Києві рівенський «Верес». В останньому матчі групового турніру проти столичного ЦСКА рівняни, перемагаючи 1:0 після першого тайму, в підсумку поступилися — 1:2. Щоправда, вихід до чвертьфіналу «Верес» собі забезпечив достроково. У чвертьфіналі нашій команді протистояв київський аматорський колектив «Дніпро», його «Верес» легко переміг — 4:2. У півфіналі за іронією долі рівнянам знову випало зіграти з ЦСКА. На жаль, реваншу не вийшло. На полі тренувального манежу «Динамо» у Конча-Заспі армійці перемогли 1:0, забивши вирішальний гол на 83-й хвилині з пенальті. Цікаво, що цей матч арбітру Шевченку в полі допомагали обслуговувати лайнсмени-жінки. Як би там не було, «Верес» отримав непогану підготовку боєм, здобувши чотири перемоги, раз зігравши внічию і двічі програвши команді першої ліги ЦСКА.