«Верес» тренуватиметься у Києві

1813 0

Учора у Києві стартував турнір з футболу пам’яті Керсанова. Саме на цьому турнірі готуватиметься «боєм» до другого кола першості рівенський «Верес». Загалом участь у змаганнях братиме десять колективів. На першому груповому етапі суперниками рівнян будуть команди «Динамо-3», ЦСКА, «Альянс» (усі — Київ), а також «Єдність» (с.Плиски, Чернігівська область). Отож щонайменше «Верес» проведе чотири поєдинки у групі, якщо ж усе буде добре, то рівняни ще й зіграють півфінал та фінал.

Учора у Києві стартував турнір з футболу пам’яті Керсанова. Саме на цьому турнірі готуватиметься «боєм» до другого кола першості рівенський «Верес». Загалом участь у змаганнях братиме десять колективів. На першому груповому етапі суперниками рівнян будуть команди «Динамо-3», ЦСКА, «Альянс» (усі — Київ), а також «Єдність» (с.Плиски, Чернігівська область). Отож щонайменше «Верес» проведе чотири поєдинки у групі, якщо ж усе буде добре, то рівняни ще й зіграють півфінал та фінал. Нагадаю, що у ході підготовки «вересівці» під керівництвом Василя Сондея вже провели шість зустрічей, двічі поступилися костопільському «Торпедо» (двічі — 1:2), програли житомирському «Поліссю» (0:1) та другому складу хмельницького «Поділля» (0:2), а також перемогли перший склад «Поділля» (2:1) та луцьку «Волинь» (2:0).