«Верес»: вдома — виграш, на виїзді — нічия

1461 0

Такої класичної схеми дотримуються ось вже четвертий тур поспіль футболісти «Вереса», неймовірно цим радуючи публіку. Після перемоги — 3:0 над «Оболонню-2» рівняни не програли у Чернівцях — 1:1.

Такої класичної схеми дотримуються ось вже четвертий тур поспіль футболісти «Вереса», неймовірно цим радуючи публіку. Після перемоги — 3:0 над «Оболонню-2» рівняни не програли у Чернівцях — 1:1. Після першого тайму «Верес» навіть вигравав, гол забив Лавренюк, але на 52-й хвилині господарі відігрались. Догравала матч «Буковина» у меншості, але «Верес» цим не скористався. Третього червня рівняни прийматимуть «Нарком» з Броварів.