Весною обіцяють повернути у рівненський парк розтрощену скульптуру терезів

813 0

Ми у соцмережах:

Весною обіцяють повернути у рівненський парк розтрощену скульптуру терезів

На Алеї кованих скульптур у центрі Рівного невідомі поламали металеві «Терези».

 Кована скульптура розламана навпіл, а всередину вже потрапила вода. Це сфотографували очевидці, які зазначили, що такі пошкодження не могли з'явитися без людської допомоги. 

Засновниця ковальського фестивалю "Металеве серце України" Ніна Крока, яка за власний кошт встановила металеві знаки Зодіаку у Рівному, розповіла:

- Ми приїхали, забрали пошкоджену скульптуру і весною вже все реставруємо, поставимо на місце. Я не думаю, що люди хотіли спеціально щось ламати - це були не вандали. Так сталося, що захотіли, можливо, трішки п'яні посидіти чи поважитися на тих терезах. Загалом до ситуації я не ставлюся ні позитивно, ні негативно. Метал витримує майже все. Його можна і приварити, і відновити. 

Ніна Крока додала, що її тішить зацікавленість перехожих до скульптур, втім через необізнаності вони іноді шкодять конструкції:

- Основне, що людям небайдуже до цих скульптур, що вони їм подобаються. Можливо, трішки побалувалася молодь, і тому вони не витримали. Нічого страшного, все реставруємо і поставимо на місце. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також