Везе додому з Філіппін ще одну корону

1199 0

Ми у соцмережах:

Ірина Антонюк - ліворуч

Костопільчанка Ірина Антонюк представляла Україну на всесвітньому конкурсі краси Ms. Top of The World Plus Size 2018, який проходив з 7 по 11 листопада у Філіппінах. Таку можливість дівчина отримала після перемоги в конкурсі Mrs.Ukraine Plus Size 2018.

У світовому конкурсі брали участь  15 дівчат із різних країн світу. Чотири  дні дівчата готувалися до фіналу: вчилися дефілювати, позували в купальниках, показували свої обдарування на вечері талантів, представляли себе та свою країну у відеовізитівці та вітальній промові, вчилися знаходити спільну мову.

- Незважаючи на загальноприйняту думку, конкурси краси покликані в першу чергу підштовхнути учасниць розкрити найкращі людські якості – взаємну підтримку, повагу, сприйняття загальнолюдських цінностей, – розповіла Новинам по-рівненськи Ірина Антонюк. – Цей захід не був виключенням, в його інтернаціональній команді організаторам вдалося познайомити і об‘єднати жінок з різних країн та культур, а також показати красу поза стандартами та стереотипами.

Титул Міс Світу отримала представниця Філіппін, а українка Ірина Антонюк гідно представила країну та отримала спеціальний титул та корону Ms STAR Top of the World Plus Size 2018. Костопільчанка отримала ліцензію на проведення та організацію конкурсу такого контексту в на Рівненщині та відправляти переможницю на Всеукраїнський конкурс. 

- Я повертаюся додому втомлена, але щаслива. Попереду 30 годин подорожі та 15 годин у повітрі. По-перше я везу ще одну корону і це спейшл титул Ms. STAR Top of the World Plus Size. По- друге, це велика робота і перемога над собою, часом було дуже важко, ті, хто були поруч бачили. По-третє, я отримала натхнення для подальшої роботи. Ще раз дякую всім за підтримку, це найцінніше, - повідомила Ірина Антонюк у Фейсбук на своїй сторінці.

Читайте також: Пишнотіла костопільчанка представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі краси


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також