Від пейзажів — до сексу: справи, які збільшать тривалість життя

563 0

Ми у соцмережах:

Від пейзажів — до сексу: справи, які збільшать тривалість життя

Оптимісти не просто цікавіше живуть, а й менше хворіють. Від настрою людини, від її ставлення до життя безпосередньо залежить здатність імунної системи протистояти захворюванням, кажуть фахівці.

Якщо ви непохитно у щось вірите, то маєте шанс прожити на сім років довше, аніж якщо перебуваєте в постійному полоні зневіри і песимізму. Науковці на основі власних досліджень встановили: навіть якщо один раз на тиждень відвідувати службу в храмі або дотримуватися інших релігійних обрядів, це позитивно позначиться на тривалості життя.

Активна розумова діяльність, яка охоплює читання газет, відвідини музеїв, слухання радіо, розгадування кросвордів, роботу в інтернеті, також збільшує тривалість життя на сім років. Водночас ризик захворіти в літньому віці хворобою Альцгеймера зменшується вдвічі.

Лікарі й науковці також підрахували, що активне сексуальне життя додасть до вашого «життєвого стажу» чотири роки, а щоденне споглядання красивих пейзажів — два роки.

Якщо маєте домашню тварину, це допоможе вам прожити довше на два роки. І чомусь лише один рік плюс, на думку вчених, додасть вам регулярний післяобідній сон. Але короткий — не більш як пів години. Такі «складові» довголіття.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також