Від торгового центру в центрі Рівного охорона прогнала кобзаря

4865 5

На лавці біля торгового центру «Злата плаза», що у Рівному, співав кобзар.

Але, як написав у Facebook журналіст Сергій Штурхецький, кобзаря звідти прогнала охорона. Нібито, щоб поспівати біля «Злата плази», він мав отримати погодження на це у керівництва торгового центру:

- Я обіцяв їх зробити відомими. Ось познайомтеся - в костюмчику пан Олександр. Він каже, що спів кобзаря на території «Злата плази» непогоджений, викликав поліцію. Не можна співати кобзарям, - написав Штурхецький.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

 • анти москаль 07:42, 03.05.2019

  я цього знаю Олександра він сказав що він начальник охорони і хотів проти мене вийти один на один на вулицю я не проти але я йому швидку визивати не буду від слова охрреніть він сказав що я матюкаюся цього слова даже нема в вікіпедії а за таке нада таких нада гнати в шию з вовчим білетом те що він зробив з КОБЗАРЕМ просто всім не байдужим хто буде бачити цього олександра скажіть москаль тому що КОБЗАР українська книга

 • Антоніна 09:46, 03.05.2019

  Жах!!! Мій дідусь 10 років відсидів у "сталінських лагерях", його брати та батько також відсиділи за те, що жовто-блакитний прапор зберігали і боролися за незалежність нашої держави... І 24.08.1991 року перше що з'явилося у нашій хаті у селі де він жив - це "здоровенний" тризуб і наш, Український прапор, на усю стіну повішений. Мене він виховував і патріотизм, і любов до України, до землі мені змалечку привив. Я з гордістю називаю себе Українкою і намагаюся вижити у наш час, але вижити в Україні, не покидаючи її, не їхати за "бугор" за великими грошима. Тож скажіть мені громадо, хто породив таку людину, як Олександр? Не виключаю того, що можливо він виконував наказ "начальства". Та у любому випадку ніхто і ніколи НЕ МАЄ ПРАВО принижувати, проганяти, чи застосовувати силу до таких людей як "КОБЗАР"!!! Це є не від'ємна частинка душі нашої нації!!! Це не є алкоголік чи циган, що сидить біля Центрального Собору і просить милостиню не прагнучи іти на роботу. Отож, панове, "прививаймо" любов, патріотизм до батьківщини. Навчайте дітей пісень рідного краю і слова українською мовою!!!! Не забуваймо хто ми і де народилися!

 • Ніна 10:17, 03.05.2019

  На якій підставі прогнали громадянина України!!!????Це ж не в приміщенні торгівельного центру, прилегла територія навіть, якщо в оренді не мають права керівники проганяти людей!!!Просто Жах!!!Емоції зашкалюють.

 • Борис 06:33, 04.05.2019

  Это и есть гримассы капитализма, не правового государстваи прочего беззакония!Сволочей ещё много и их надо воспитывать.

 • Иван 07:12, 04.05.2019

  Сволочей не много их становится все больше.

Залиште вiдповiдь

Читайте також