«Віддайте нам лазню!» - кажуть рівняни

1044 0

Ми у соцмережах:

«Віддайте нам лазню!» - кажуть рівняни

Майже місяць закрита лазня на вулиці Шевченка. Заклад працює ще з 60-х років минулого сторіччя і є доволі популярним серед рівнян. Тож любителі «унікальної пари» приходили на сесію міської ради та просили вплинути на власників ринку «Моріон» братів Свистунів, які наразі володіють закладом.

Святослав Стельмащук, відвідувач лазні, підприємець:

— Лазня перестала працювати 26 вересня. Зробили це під виглядом обмежень «червоної» зони, мовляв, адміністратор закладу невакцинований. Коли той приніс сертифікат про щеплення, то лазню все одно не відкрили, а йому сказали писати заяву на звільнення. Натякають, що через здорожчання газу її утримання є невигідним. Однак ми в це не віримо. Вхід у лазню коштує 200 гривень, а клієнтів там було стільки, що вона легко заробляла 37 тисяч гривень на місяць. Однак її власникам це не гроші. Ми пропонувала власникам ринку віддати нам цю лазню в оренду. Адже там унікальна пара, так вдало зроблена піч. Ми готові платити у місяць 50 тисяч гривень орендної плати, проте Свистуни відмовляються. Натомість виставили ціну в 95 тисяч гривень на місяць, а це вже нереальна сума.

Міський голова Олександр Третяк відповів на скарги рівнян, що наразі лазня на вулиці Шевченка є приватною власністю. Тому місто не має важелів впливу на підприємців.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також