Відеокамера зафіксувала рух колони військової техніки на Рівненщині

45053 0

Ми у соцмережах:

Відеокамера зафіксувала рух колони військової техніки на Рівненщині

СБУ Рівненщини попереджає: не фотографуйте, не знімайте на відео, не поширюйте пересування військової техніки.

Служба безпеки України системно здійснює заходи, спрямовані на запобігання та недопущення несанкціонованого поширення в мережі Інтернет інформації про розташування сил та засобів Збройних Сил України, в тому числі роботи ППО.

Співробітники управління СБУ у Рівненській області виявили роботу відеокамери, яка зафіксувала рух колони військової техніки.

Завдяки вжитим заходам кіберфахівці СБУ регіону оперативно заблокували можливі шляхи витоку інформації та упередили розповсюдження інформації широкому колу «користувачів».

Виявлена відеокамера перебувала на балансі приватного підприємства.

На даний момент тривають комплексні заходи для встановлення всіх обставин та притягнення винних до відповідальності.

СБУ попереджає, що відповідальність за такі дії передбачена статтею 114-2 Кримінального кодексу України «Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану».

Вчинення цього злочину карається позбавленням волі строком до 12 років.

Служба безпеки вкотре наголошує на забороні знімати та оприлюднювати відео- і фотоматеріали щодо діяльності Сил оборони, переміщення військової техніки, роботи ППО чи наслідків ворожих обстрілів. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також