Видобував на Поліссі бурштин і втопився на очах у синів

20377 0

Ми у соцмережах:

Видобував на Поліссі бурштин і втопився на очах у синів

Камінь, що на Поліссі називають "сонячним", став фатальним для батька трьох синів. Це сталося вдень, 2 грудня, біля села Мульчиці на місцевих нелегальних "клондайках", які, виявляється й досі "працюють". Свідками стали інші чоловіки, які також добували бурштин нелегально, використовуючи помпи.

Під час нелегального видобутку бурштину, з жителем Володимирецького району, 49-річним Віктором, сталося лихо. У глибокій кількадесятметровій ямі-лунці, що утворилась внаслідок вимивання грунту він втопився, повідомляє Володимирець.Сіті.

Він тут працював в бригаді нелегальних бурштинодобувачів з двома дорослими синами. Все сталося на очах хлопців. Батько оступився та впав у лунку поруч. Йому намагалися допомогти. Та через велике покриття території цієї лунки водою, важко було підступитися. Сини допомагали, як могли. Батька ще встигли схопити за голову та пробували визволити з полону підземної течії.

Але чоловіка за лічені хвилини затягнуло в мутну воду на глибину, бо поряд працююча помпа створювала підземний вир. Врятувати його не вдалося. Через деякий час тіло загиблого випливло на поверхню, за словами деяких анонімних очевидців, тіло потопельника вимили помпою.

У чоловіка є сім'я - дружина та троє синів, один з них ще малолітній. Сім'я є благополучною. Чоловік користувався авторитетом серед односельчан. Cьогодні -  відбудуться похорони загиблого у селі Великі Цепцевичі. Односельчани збирають кошти на матеріальну допомогу сім'ї на поховання.

Речниця поліції Рівненщини Марія Юстицька підтвердила РВ факт смерті чоловіка і сказала, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також