Вихованець спортивної школи РАЕС став срібним призером чемпіонату України

1251 0

Назар Боруцький, вихованець комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської АЕС, став срібним призером чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів 1997-1998 р.н. Хлопець тріумфував у ваговій категорії до 76 кг. Загалом у змаганнях, які проходили з 25 по 28 жовтня у місті Долина Івано-Франківської області, взяли участь 325 юнаків з усіх куточків нашої країни.

Кузнецовську греко-рим­сь­ку боротьбу на чемпіонаті України представляли четверо спортсменів. Окрім Назара Боруцького, непоганий результат показав Богдан Хомич, який у ваговій категорії до 42 кг став п'ятим. На пристойному рівні виступили Анатолій Дукач (76 кг) і Дмитро Тимощук (50 кг). Готували юнаків до змагань тренери КДЮСШ ВП РАЕС Леонід Веселовський, Сергій Мартинюк і старший тренер Василь Корнілов. Загалом у секції греко-рим­сь­кої та вільної боротьби комплексної дитячо-юнацької спортивної школи РАЕС займається близько 110 дітей віком від 9 до 18 років. Щороку у червні в Кузнецовську за підтримки ДП НАЕК "Енергоатом", Рівненської АЕС та профспілкового комітету станції проводиться Всеукраїнський турнір з греко-римської та вільної боротьби пам'яті Валерія Брунька.