Війна забрала життя двох бійців з Рівного

8159 0

Ми у соцмережах:

Війна забрала життя двох бійців з Рівного

Завтра місто схилить голови у пошані до двох захисників рідної країни — Іллі Ромаша та Олега Перебийноса...

Детальніше про Героїв розповіли у міській раді Рівного:
 
Ілля Ромаш народився 14 січня 1988 року у Рівному. Закінчив 19 місцеву школу, а потім опанував фах механіка у Рівненському економіко-технологічному фаховому коледжі. Довгий час працював на приватному підприємстві з виготовлення меблів, а за тим у Києві — продавцем в магазині автомобільних запчастин. 
 
“Ілля служив строкову службу у Сімферополі у внутрішніх військах. А коли розпочалось повномасштабне вторгнення, в перші ж дні пішов добровольцем у військкомат. І вже 1 березня вирушив у частину. Він навіть не сумнівався у такому рішенні, йшов захищати нас з сином, якому тоді ледве виповнилось чотири роки,” - розповідає дружина Героя Руслана. 
 
Про те, що саме довелося пережити за ці два страшні роки, Ілля рідним не розповідав. Лише зараз від побратимів дружина дізнається про події та обставини, в яких перебував наш захисник. 
 
“У нього завжди все було добре, від завжди посміхався. Коли розмовляли по відеозв’язку, він навіть показував нам руки-ноги, що цілий, неушкоджений. І головне — посмішка завжди була на обличчі,” - продовжує Руслана. 
 
Світла та добра людина, яка завжди готова допомогти, веселий та щирий друг, який дбає і про людей і про тварин, надійний побратим та справжній воїн - саме таким назавжди в пам’яті залишиться Ілля, саме таким описуватимуть тата 6-річному синові... 
 
Вірний присязі та обов’язку, 36-річний солдат Ілля Ромаш загинув 25 лютого 2024 року на Миколаївському напрямі... 
 
Олег Перебийніс народився 22 січня 1973 року у Рівному. Навчався у 13 школі, а потім освоїв спеціальність слюсаря у ПТУ №10. Останнім часом працював за кордоном водієм, але дізнавшись про початок повномасштабного вторгнення, вже 26 лютого повернувся з Польщі додому. 
 
“Він служив строкову службу в армії, тож коли повернувся відразу пішов у військкомат. 31 травня 2022 року поїхав у частину. Говорив, що пішли на війну діти, хлопці по 20 років, що він не буде сидіти і чекати. Та й чого чекати? Щоб вони прийшли сюди під вікна? Казав, що мусить бути там, захищати Батьківщину і свою сім’ю,” - розповідає дружина Героя Рима. 
 
Саме сім’я — дружина та двоє донечок — завжди були головними для Олега. Він робив усе для своїх дівчат, а вони почувалися за ним, як за кам’яною стіною. Саме за них він переживав найбільше упродовж 19 місяців служби, яка минала у найгарячіших точках. 
 
“Він багато страшного побачив, багато крові, багато смертей. Говорив, що не страшно тільки дурням, але він більше боявся не за себе, а за нас. Олег пройшов навчання, був старшим бойовим медиком. Говорив хлопцям, що не переживайте, я вас всіх позабираю. Намагався усім допомогти, усіх врятувати... Так і сам отримав поранення,” - продовжує дружина. 
 
У листопаді 2023 року Олег нарешті приїхав додому на кілька днів. І відразу повернувся на першу лінію. І хоч почувався погано, продовжував стояти на захисті країни... 
 
На жаль, 29 лютого 2024 року 51-річний солдат Олег Перебийніс, гідно виконавши свій обов’язок із захисту Батьківщини, помер. 
 
Прощання із Героями відбудеться завтра, 2 березня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають їх на кладовищі “Нове”...


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також