Вийшов з колонії і викрав велосипед та авто

896 0

Ми у соцмережах:

Вийшов з колонії і викрав велосипед та авто

У в’язниці 34-річний Максим Кукоба, уродженець Донецької області, провів п’ять з половиною років. Таке покарання йому призначив у грудні 2013 року Центральний районний суд Сімферополя АР Крим за вчинення корисливих злочинів — крадіжок і незаконного заволодіння транспортним засобом. Повністю відбувши строк ув’язнення, чоловік не зупинився та продовжив красти, але вже у Волинській області.

Слідчі довели причетність Максима до двох кримінальних правопорушень, вчинених торік у місті Ковелі Волинської області. Він зламав замок та викрав велосипед «Thombike» вартістю 1 155 гривень. Крім того, підібравши ключ, заволодів автомобілем «Фольксваген Гольф» вартістю 12 815 гривень, що належить громадянину Польщі.

Вироком Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 1 липня 2019 року Максима було визнано винним та засуджено за крадіжку, вчинену повторно, та за незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, на 6 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Ухвалою Касаційного кримінального суду Верховного Суду від 27 серпня 2019 року задоволено подання голови Волинського апеляційного суду та передано матеріали цього кримінального провадження стосовно обвинуваченого з Волинського апеляційного суду до Рівненського апеляційного суду для розгляду апеляційних скарг на вирок Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 1 липня 2019 року.

Прес-служба Рівненського апеляційного суду повідомила РВ, що одразу три апеляційні скарги надійшли у Рівне: від обвинуваченого, його захисника та прокурора. І якщо обвинувачений та його захисник просили суд закрити кримінальне провадження у зв’язку з відсутністю події і складу правопорушення, то прокурорка переконувала суд у необхідності скасування вироку місцевого суду та ухваленні нового, яким призначити покарання - позбавлення волі строком на 8 років з конфіскацією майна, що належить обвинуваченому на праві приватної власності.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційних скарг, заслухавши думку сторін, залишив судове рішення волинських колег без змін, а апеляційні скарги — без задоволення.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також