![Вночі невідомі підпалили траву та очерет біля Панталії, сьогодні - біля Квасилова та у Тинному](/img/650/vnochi-nevidomi-pidpalili-travu-ta-ocheret-bilya-p20200313_4003.jpg)
Мешканці області ігнорують застереження рятувальників та випалюють суху траву, очерет та листя біля автомобільних доріг і залізниці, а також скрізь, де їм заманеться.
Дубенські рятувальники загасили загоряння сухої трави та очерету сьогодні о 00:40 ночі поблизу вулиці Набережної у селі Панталія.
На місце події було направлено чергове відділення рятувальників 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Дубно. Вони пожежу загасили, але вогонь знищив суху траву та очерет на площі 0,3 га. До ліквідації було залучено одна одиниця спецтехніки ДСНС та чотири рятувальники.
А сьогодні хтось випалює траву неподалік Квасилова у Рівненському районі і димом змушені дихати пасажири та водії маршруток, що проїжджають повз.
А потім хтось підпалив траву у Тинному. Пожежу також гасять рятувальники. Відео пожежі опублікували в інстраграм спільноті Типове Рівне.