Водій нікого не боїться, бо дефіцитний

5930 0

Ми у соцмережах:

Водій нікого не боїться, бо дефіцитний

Нещодавно патрульна поліція зупинила водія, який у маршрутці віз дванадцять пасажирів із Рівного до Сарн. У автобусі виявили технічні несправності. Але не це здивувало патрульних — виявилося, що цей чоловік ніколи не отримував посвідчення водія. Тож одним лише штрафом не обійдеться. Правоохоронці клопотатимуть, щоб перевізника, який пустив за кермо водія без «прав», позбавити ліцензії. І таких казусів із громадським транспортом в області стає все більше.

У Рівному все більше нарікають пасажири на недбалість та схильність водіїв громадського транспорту до хамства.

Нещодавно водій автобуса на маршруті №65 умудрився, не відводячи погляд від екрана свого мобільного телефону, зупинитися на Театральній, взяти пасажирів і рушити далі по Соборній, на якій в цей час було чимало транспорту. Обурені пасажири відзняли на відео весь цей процес. Патрульна поліція оштрафувала водія за порушення правил дорожнього руху на 425 гривень.

Інший казус трапився з маршруткою №51. На вулиці Гагаріна перед зупинкою громадського транспорту в неї відлетіло заднє колесо, яке вдарило 59-річну жінку, що стояла на зупинці. Оскільки потерпіла пізніше у приватному порядку вирішила свої проблеми з перевізником, то покарання за це понесе лише механік, який випустив несправний автобус на лінію.

Начальник управління транспорту і зв’язку Рівного Віталій Миронюк запевняє, що реагує на усі проблеми, але вдіяти нічого не може:

За усіма фактами, які у нас є, ми одразу звертаємося до поліції. Після цього викликаємо на «килим» перевізника та водія, що провинився. Однак неможливо запобігти усім таким ситуаціям. Адже в Рівному працює кілька сотень водіїв, і велику роль відіграє людський фактор. Навіть якщо усі водії адекватні, а неадекватних лише 1%, то усі ці випадки виносяться на загал громадськістю. Друга проблема у тому, що багато хороших шоферів з досвідом виїхало за кордон на заробітки.

Загалом у маршрутках не вистачає 240 водіїв, у тролейбусах — 44. Коли перевізник виганяє водія, то той за деякий час приходить до іншого перевізника. Звичайно, інший підприємець через такий великий дефіцит кадрів бере його на роботу. Тому водій нічого не боїться і не дорожить своїм робочим місцем.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також