![фото - обласної поліції](/img/650/vodiya-u-zdolbunovi-zupinili-za-dribnichku-a-viyav_20240116_6933.jpg)
А він ще й поклав у службове авто 1500 гривень.
Учора під час патрулювання у Здолбунові правоохоронці запримітили автомобіль «ВАЗ-2115», водій якого під час зміни напрямку руху не увімкнув покажчик повороту.
- Після перевірки документів з’ясувалось, що 36-річний місцевий житель із квітня минулого року позбавлений права керувати транспортними засобами через їзду у нетверезому стані. До того ж ознаки підробки мав і документ на авто, - кажуть у здолбунівському відділенні поліції.
![](/images/420079320_696015379369978_2120832449470132255_n.jpg)
Водій запропонував патрульним "вирішити" питання на місці та поклав у службове авто 1500 гривень. Однак ті хабар не взяли, а викликали на місце слідчо-оперативну групу, яка вилучила і гроші, і реєстраційний талон. Також на горе-водія склали адмінматеріали.
![](/images/419396810_696015346036648_7817733176446248561_n.jpg)