![Ворожа куля у Запорізькій області обірвала життя молодого воїна з Рівненщини](/img/650/vorozha-kulya-u-zaporizkiy-oblasti-obirvala-zhitty_20240720_1704.jpg)
Тяжка втрата знову в Гощанській громаді.
- 18 липня ворожа куля обірвала життя нашого земляка, мешканця села Пустомити, Вадима Корнійчука. Молодший сержант 1-го взводу оперативного призначення загинув під час виконання бойового завдання в Запорізькій області у віці 23 роки. Молодий, перспективний, завзятий. Йому б ще жити і жити… Висловлюю щирі співчуття родині, близьким та друзям загиблого. Вічна пам'ять і вічна слава Герою! - повідомив у Фейсбуці селищний голова Гощі Микола Панчук.