Вся Колоденка в диму - палять листя

666 0

Ми у соцмережах:

Вся Колоденка в диму - палять листя

І жодної кари за це паліям не буде, хоча мала б бути.

- Дихати просто немає чим, ми з дітьми гуляли, то просто задихалися, - повідомила РВ рівнянка Дарина, яка перебуває нині у Колоденці .

Рятувальники Рівненщини нагадують: спалювати суху траву, листя, бадилля, часто навіть зі сміттям, давно вже стало «традицією». Проте це заборонено чинним законодавством. І бажаючих таким чином «прибрати» свою присадибну ділянку, чи поле може чекати чималенький штраф навіть до 153 тис. грн.
Чому через чиєсь бажання спалити суху рослинність, чи листя інші повинні дихати їдким отруйним димом? Спалювання сухої рослинності завдає непоправної шкоди довкіллю, створює загрозливі умови для живих істот, які мешкають у траві та на поверхні ґрунту. Під час спалювання у повітря вивільняються небезпечні, речовини, які є дуже шкідливими для здоров’я людини. Часто через це виникають пожежі, як в житловому секторі, так і в лісах та на відкритих територіях. Мали навіть місце випадки, коли через випалювання сухої трави гинули люди…
А що ж робити в тому разі, коли Ви стали свідком злочинних дії, коли хтось спалює суху рослинність чи листя?
Алгоритм дій такий: с
пробуйте переконати людину, що такі дії шкодять довкіллю. Процитуйте закон - статтю 59. Конституції України, статтю  16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», Закон України «Про благоустрій у населених пунктах». Якщо переконання на працює, то викликайте поліцію за номером 102 або екологічну інспекцію.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також