Ядерна школа РАЕС підготувала рекордну кількість випускників

274 0

Ми у соцмережах:

Ядерна школа РАЕС підготувала рекордну кількість випускників

Третій рік поспіль освітній проєкт Рівненської АЕС та Українського ядерного товариства готує з числа старшокласників зони спостереження електростанції потенційних атомників. Цьогоріч випускниками «Ядерної школи РАЕС» вперше за історію проєкту стали близько 170 учнів.

Цьогорічними випускниками проєкту стали учні різних освітніх закладів міста-супутника, Володимирецького та Маневицького районів.

Впродовж двох семестрів учасники «Ядерної школи РАЕС» дізнавались про специфіку роботи обладнання, принцип функціонування енергооб’єкту, спілкувались з молодими спеціалістами електростанції, вчились командній роботі, спостерігали роботою енергетиків в основних виробничих цехах.

Учні побували в інформаційному та навчально-тренувальному центрах, центральному пості контролю АСКРС та інших промислових об’єктах електростанції.

У рамках «Ядерної школи РАЕС» серед його учасників були проведені масштабний брейн-ринг, пізнавальні уроки хімії у хімлабораторіях підприємства та змістовна зустріч із заслуженим енергетиком України, віце-президентом УкрЯТ, першим директором Рівненської АЕС Володимиром Коровкіним.

На жаль через пандемію карантинні обмеження внесли певні корективи у насичений графік навчання учасників проєкту, проте отримані знання, досвід та яскраві спогади надовго залишаться у кожного з них й, без сумнів, стануть своєрідним квитком в успішне майбутнє.

За результатами «Ядерної школи РАЕС» всі школярі отримають цінні подарунки від Рівненської АЕС та ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області. Організатори дякують дітям за активну участь в проєкті та планують новий навчальний рік проєкту, який стартуватиме восени цього року.

За інформацією веб-сайту РАЕС 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також