Як Рівненська обласна філармонія відсвяткувала 80-річчя (ФОТО)

727 0

Ми у соцмережах:

Як Рівненська обласна філармонія відсвяткувала 80-річчя (ФОТО)

Ювілей Рівненська обласна філармонія відсвяткувала розкішно, як і відкриття концертного сезону місяць тому: з червоною доріжкою, вогневим шоу та артистами. Заступниця міського голови Галина Кульчинська, вітаючи філармонію, розповіла цікаві факти її родового дерева, в якому, як виявилось, є справжні зірки світової сцени.

 17 листопада з нагоди 80-річчя Рівненської обласної філармонії відбувся ювілейний концерт гурту «Promenad». На нього завітали всі «вершки» рівненського бомонду: чиновники, депутати та просто відомі рівняни.

Їх зустрічали артисти філармонії в строях. Гості йшли по червоній доріжці, а шлях їм освітлювали справжні вогняні факели, що спалахували полум’ям біля входу.

Плюс яскрава і містична під світка – мабуть, забути цей концерт буде важко. Всі чудові моменти зафіксував своїм об’єктивом рівненський фотохудожник Олександр Харват.

«Сьогодні в Рівненській філармонії - святковий концерт та урочистості, - привітала філармонію заступниця міського голови Галина Кульчинська. - І все це з нагоди її 80-річчя. Ми не завжди усвідомлюємо, який це скарб мати в Рівному людей з консерваторською освітою! Музикантів, які можуть достойно виконувати світові шедеври класичної музики. На Заході квиток на такий концерт коштує 80-100 євро.

Пишаюся, що в моїй родині був (світлої пам'яті) Ярослав Кульчинський: заслужений артист України, соліст Рівненської обласної філармонії, який присвятив їй 15 років життя. Без дяді Славчика (так ми його називали), мабуть, не було б феномену його онуки - Ольги Кульчинської, яка сьогодні підкорює світові оперні сцени. Останній її виступ у "The Metropolitan Opera" (Нью-Йорк) мав шалений успіх».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також